Triarios: Účetní poradci s osobním přístupem

bez-regsl1-6603977

Jako živnostníci máte každý rok povinnost odevzdat daňové přiznání. V případě, že tak neučiníte do stanoveného data, hrozí vám finanční sankce. Pokud s vedením a výpočtem daně nevíte rady, je nejlepší volbou obrátit se na daňového poradce.

Kvalitní služby zajišťuje společnost Triarios – daňový poradce Praha.

Na daních díky daňovému poradci nemusíte platit tolik peněz, jak byste očekávali. Pomůže vám totiž do výpočtu zařadit uplatnění různých slev a odpočtů, které jsou v rámci podnikatelské činnosti možné. A není jich zrovna málo. Je ovšem stále potřeba myslet na termíny. Za každý den po vypršení lhůty pro odevzdání daňového přiznání vám hrozí penále, postih přitom může jít až do statisíců korun.

Osobní schůzka je nezbytná

Při spolupráci s daňovým poradcem je důležité, aby byl maximálně diskrétní. Informace a dokumenty, které mu svěříte do rukou, nesmí poskytovat dalším osobám.

Kromě diskrétnosti hraje zásadní roli také osobní přístup. Účetnímu, který se vámi nebude chtít setkat osobně, lze jen těžko důvěřovat, raději si pak najděte někoho jiného. V moderní době sice lze komunikovat přes internet, minimálně jedna počáteční osobní schůzka by však neměla chybět.

Triarios pomůže s daňovým přiznáním i dalšími záležitostmi

Pokud oslovíte společnost Triarios, která kromě poradenství zajišťuje i kompletní vedení účetnictví v Praze, a to i větších firmám, máte jistotu, že k problematice (nejen) zpracování daňového přiznání přistoupí s plnou zodpovědností a diskrétností. Osobní přístup ke každému klientovi je samozřejmostí. Na trhu firma působí už více než 20 let a dobře ví, jak má daňové poradenství pro živnostníky a firmy vypadat, i z toho důvodu můžete odevzdat daňové přiznání zcela bez obav.

Společnost kromě účetnictví zajišťuje také auditorské služby, které si zpravidla žádají větší firmy ve snaze optimalizovat své finance a zjistit, zda se nedá v některých záležitostech, jež se týkají daní, ušetřit.

Osobní přístup je základním pravidlem pro každého účetního. Nebude-li vám osobně k dispozici, raději si najděte někoho jiného.